Поиск видео

Noga beatbox

HD
4:4
автор  дата 08.07.2010
 • 1268313
 • 2396
 • 120
 Проголосовало пользователей: 2516
Agon Abdullah known as "Noga beatbox" was born on June 13, 1995. Since he have 5 years he noted that he has in Beatbox and Rap and Producent.Translate to Albanian Agon Abdullahu i njohur si "Noga ose ndryshe Noga (Beatbox )"ka lindur më 13 qershor të vitit 1995 . Qysh në moshën 5 vjeçare u vërejt se kishte talent në fushën e BeatBox dhe te Repit . Albumin e tij të parë e publikoi në moshën 10 vjeçare, pikër...isht në vitin 2005 . dhe Souljah ne vitin 2011 . Vitet 2009/2010 për Nogën ishin të veqanta, pasi që këto vite është zgjedhur si tinejxheri më i mirë në Evropë e Bote për BeatBox. Suksesi i tij shihet edhe në pjesmarrjen e koncertëve të këngëtarëve me famë botërore si 50 cent, Snoop Dogg, Busta Rhymes, Method Man & Red Man etj. Noga eshte Reper & Beatboxer Shume i Famshem Evropian Webfaqja: www.nogabeatbox.com Manager:0037744584583
ЕЩЁ
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 19.08.2016
Noga, Elinel, beat box.
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 10.05.2012
Website: www.nogabeatbox.com Facebook: https://www.facebook.com/NogaOfficial Twitter: https://twitter.com/BeatboxNoga Video: MAXIMUS PRODUCTION ...
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 10.10.2010
G.Fighter Ft Dr. Mic Noga Beatbox - Normal.
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 26.05.2011
Agon Abdullah known as "Noga beatbox" was born on June 13, 1995. Since he was 5 years he noted his talent and started doing what he does now , beatbox .
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 13.04.2012
Agon Abdullah known as "Noga beatbox" was born on June 13, 1995. Since he was 5 years he noted his talent and started doing what he does now , beatbox .
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 01.12.2012
Agon Abdullah known as "Noga beatbox" was born on June 13, 1995. Since he was 5 years he noted his talent and started doing what he does now , beatbox .
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 13.04.2012
Agon Abdullah known as "Noga beatbox" was born on June 13, 1995. Since he was 5 years he noted his talent and started doing what he does now , beatbox .
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 20.09.2010
Produced By INSANE Noga Beatbox Champ Albania/Kosova ft. Faith SFX Champ World (NEW 2010)
 • СКАЧАТЬ MP4
 • СКАЧАТЬ MP4
автор  дата 09.10.2010
Noga Beatbox - New 2010 (Official Video)
 • СКАЧАТЬ MP4
TWERK
  Популярные тэги
    Сейчас смотрят
    Пользователи
  • Ольга Миронова Ольга Миронова
   Canberra
  • Ivan Petrov Ivan Petrov
   Екатеринбург
  • Moh Sasa Moh Sasa
  • Николай Герус Николай Герус
   Киев
  • Анюта Грижук Анюта Грижук
   Каменка
  • Усман Алиев Усман Алиев
   Казань
  • Діма Черничко Діма Черничко

  У нас искали:


  Noga beatbox 7digit Званый ужин. наталья солнечная. день 2 от 08.11.2016 Baby box russia русский мультфильмы для детей Sexy videos lelepons (twerk) Hiphop dansi yapmayi öğrendim Die insects! 12.06.2017 [hd] rami malek wins best actor | 2019 golden globes Gospodine nauči nas vjerovati 08.11.2016 Hannah stocking Parkı Holiday time!! (p.s. if your hungry don't watch it right now) also beutiful... Just for fun Xem trình nakroth của top 1 thách đấu chuyên đi săn msuong trong bxh rank việt đáng sợ thế nào **a look inside lto fitness dance studio** 07.09.2018 Школа танцю біла пантера Booty Желтоқсан құрбандары